Sport

Pro naše studenty máme nejen kulturní, ale i sportovní aktivity. Některé jsou za přispění ASK, jiné v areálu SŠ Trnkova (kterého jsme součástí).

Plavání – Koupaliště Kraví hora

Kraví horaMáme zakoupené permanentky, které pravidelně dobíjíme. Každý student si může zajít zaplavat po domluvě s Ing. Konečnou nebo paní Bublovou na 3. patře. Koupaliště nabízí 6 plaveckých drah, bublinkovou vířivku a saunu (páru). Časově omezeno na 1 hodinu.

Na koupaliště se dostanete šalinou číslo 4, směr Náměstí míru. Vystoupíte na konečné zastávce Náměstí míru a půjdete od směrem k parku Kraví hora, po hlavní cestě směrem ke koupališti.

Mapa ZDE

Bowling

Z důvodu zrušení Bowlingové herny v Líšni, nemáme zatím pro další školní rok možnost provozovat tuto aktivitu. Hledáme jinou hernu v nejbližším okolí.

Navštěvovali jsme Bowlingovou hernu v Brně Líšni, nedaleko DM. Termíny budou uvedeny na nástěnkách a na webu. Informace ve 3. patře. K bowlingové herně se dostanete šalinou číslo 8, směr Líšeň Mifkova

Sportoviště v areálu SŠ

Nabízí: víceúčelové hřiště na fotbal, tři tenisové kurty a hřiště na minigolf. Informace ve 3. patře u Ing. Konečné a paní Bublové.

Dále je možnost využití stolního tenisu (pinec), velkého kulečníku, stolního fotbálku a posilovny (zvlášť posilovna pro kluky a holky v budově). Informace u vychovatelů.

[Not a valid template]Další Fotografie ze sportovních aktivit v GALERII